Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara evde paketleme işi telefon numarası birçok insana kazanç imkânı sunmaktadır. Siz de bu işlere başvurmayı düşünüyorsanız, evde mandal paketleme işi telefon numarası üzerinden müracaat yapabilirsiniz. Eğer Ankara’da yaşıyorsanız, kısa sürede iş bularak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Bu işler belirli bir lokasyona sahip olmadığı için şehrin neresinde yaşarsanız yaşayın, çalışmanız mümkündür. Dolayısıyla,

 1. Akyurt,
 2. Altındağ,
 3. Ayaş,
 4. Bala,
 5. Beypazarı,
 6. Çamlıdere,
 7. Çankaya,
 8. Çubuk,
 9. Elmadağ,
 10. Etimesgut,
 11. Evren,
 12. Gölbaşı,
 13. Güdül,
 14. Haymana,
 15. Kalecik ve diğer ilçelerde kolaylıkla iş bulmanız mümkündür.

Burada dikkat etmeniz gereken husus, işverenlerin kaparo talebinde bulunmayacağıdır. Ancak paketleme yapan tanıdığınız varsa sizden referans talebinde bulunulabilir.

Ankara’da Evlere Hangi İşler Verilir?

Ankara evde paketleme işi telefon numarası sayesinde birçok iş alabilirsiniz. Bunlar birbirinden tamamen farklı olup bazıları şöyledir;

 1. Kutu ve koli paketleme işi
 2. Sabun paketleme işi
 3. Kürdan paketleme işi
 4. Su balonu paketleme işi
 5. Mandal paketleme işi
 6. Davetiye paketleme işi
 7. Tekstil atölyelerinin verdiği paketleme işleri
 8. Ankara evde paketleme işi telefon numarası
 9. Etiket paketleme işi
 10. Nikâh şekeri paketleme işi
 11. Kına paketleme işi
 12. Karton ve plastik bardak paketleme işi

Ayrıca bazı işler, bazı Ankara semtlerinde daha yaygın olabilmektedir. Evde nikâh şekeri işi telefon numaraları ile bunları bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda doğrudan semtlere giderek; işletmelere bilgi verebilirsiniz. Bunlardan bazıları şöyledir;

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara Kına Paketleme Ve Davetiye Katlama

Ankara evde paketleme işi telefon numarası içerisinde düğün malzemesi satan çok sayıda işletme bulunmaktadır. Bunlar üzerinden evde paketleme işi bulunabilir. Özellikle Kızılay semtinde bunlar ağırlık kazanmaktadır. Çankaya ve Etimesgut semtlerinde organizasyon firmaları da mevcut olup, bunlar aracılığıyla da evde paketleme yapılabilir.

Ankara Kürdan Ve Bardak Paketleme İşi

Ankara’nın Polatlı ve Sincan gibi bölgelerinde çok sayıda fabrika olup, ambalaj ve plastik de dâhil işletmeler vardır. Ankara evde paketleme işi telefon numarası üzerinden gerek kürdan, gerekse plastik bardak paketleme işleri bulunabilir.

Ankara Tekstil Ürünleri Paketleme İşi

Ülkemizde tekstil üretiminin hacmi, yadsınamaz derecede fazladır. Tekstil işi veren firmalar ile Ankara evde paketleme işi telefon numarası aracılığıyla iletişime geçerek iş alabilirsiniz.

Ankara Sabun Paketleme İşi

Ankara’da kimya üzerinde üretim yapan firmalar çok sayıdadır. Bunlar sabun imalatı da yaptığı için, evde sabun paketleme gibi işler bulunabilir.

Dolayısıyla paketleme için, Ankara’da tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara Paketleme İşi Telefon Numaraları

Telefon üzerinden başvurma, paketleme işi bulmanın en hızlı yöntemleri arasındadır. Balon paketleme işi telefon numarası gibi çok sayıda paketleme işine yönelik numara mevcuttur. Eğer mandal paketlemesi ile ilgileniyorsanız,

Ankara evde paketleme işi telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.. Çorap paketlemesi de Ankara’da yoğun olarak yapılmakta olup, buna yönelik numaralar da kolaylıkla bulunabilmektedir. Ankara evde paketleme işi telefon numarası şu şekildedir;

 1. 902163136003
 2. 902124831131
 3. 902124221776
 4. 902165277239

Ankara’da evde nikâh şekeri işi telefon numaraları arıyorsanız, değerlendirebileceğiniz bazı kına paketlemesi veren işletmeler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şöyledir;

 1. 02122437613
 2. 02124070798
 3. 4447587
 4. 02163542292
 5. 02164183457
 6. 02124800520

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları ile iletişime geçerek, başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

İşletmeler Üzerinden Paketleme İşleri

Paketleme işi arıyorsanız, balon paketleme işi telefon numarası bakımından verdiğimiz numaralar bir çözüm sunabilir. Ancak buna ek öneriler de arıyorsanız, Ankara içerisinde bulunan işletmeleri, fabrikaları da kontrol edebilirsiniz. Küçük işletmeler özellikle Çankaya’da olmakla beraber, diğer ilçelerde de görülmektedir.

Dolayısıyla şehirde genel bir inceleme yaparak üretim yapan küçük ve orta çaplı işletmelere durumunuz hakkında bilgi verip başvuru yaparsanız, iş bulabilirsiniz. Buna ek olarak, Ankara içerisinde bulunan fabrikalara da Ankara evde paketleme işi telefon numarası ile başvuru yapabilirsiniz.  

Eğer yerlerini bilmiyorsanız internet üzerinden araştırma yapabilir, ardından not alarak doğrudan gidebilirsiniz. Evden çalışmak istediğinizi söylerseniz, sonuç alabilirsiniz.

İnternetten Paketleme İşi Bulma

Ankara’da paketleme işi çok sayıda vardır. Evde sabun paketleme işi telefon numarası bu bakımdan size kısa sonuçlar sunar. Ancak daha hızlı çözümler arıyorsanız, işleri bulabileceğiniz yöntemler de vardır.

Günümüzde internet sadece eğlence için değil; bilgi ve iş ilanları gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Dolayısıyla birçok firma kariyer siteleri ya da İŞKUR üzerinden ilan vermekte; ardından da adayları görüşmeye çağırarak olumlu bulduklarını işe almaktadır. Siz de bunları takip ederek, işleri bulabilirsiniz.

Ankara evde paketleme işi telefon numarası – SecretCV.com, Yenibiris.com, Kariyer.net gibi platformlarda aktif çok sayıda paketleme işi olup, bunların arasında Ankara’da olanlar da vardır. Bunları takip ederseniz, başvuru da yapabilirsiniz. Bunun için sadece üye olmanız gerekir. Eğer özgeçmiş iş ile uyumluysa, bir haber alabilirsiniz.

Ancak kariyer platformlarında verilen ilanlar uzaktan çalışma olduğu için, mülakatta sebepleriniz ile birlikte neden evden çalışamayacağınızı, doğru şekilde aktarmanız gerekir. Örneğin küçük çocuğunuz nedeniyle gelemiyorsanız, bunu belirterek evden yapmak istediğiniz söylerseniz, işe alınmanız mümkün olabilir.

İŞKUR üzerinde de farklı zamanlarda Ankara paketleme işleri yayınlanmakta olup, bunlar üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Paketleme İşleri Ne Kadar Kazandırır?

Paketleme işleri illere göre değil firmalara ve işin türüne göre farklılaşmaktadır. Dolayısıyla Ankara’da evde nikâh şekeri işi telefon numaraları ile iş bulmuşsanız, bu ilde olmanız nedeniyle bir ücret farklılığı olmaz. Ankara evde paketleme işi telefon numarası aracılığıylabaşvuru yapıp, düzenli gelir elde edebilirsiniz.

Burada fiyatlandırma temel olarak yaptığınız pakete göre belirlenir. Ortalama fiyat 25 kuruş olsa da firmaya ya da işe göre oranda farklılık gözlemlenebilir. Dolayısıyla fiyatlar da kaç paket yaparsanız, buna göre değişir. Genel olarak bunlar şöyledir;

 1. Günlük 200 paket: aylık 1500 Türk Lirası
 2. Günlük 400 paket: aylık 3000 Türk Lirası
 3. Günlük 600 paket: aylık 4500 Türk Lirası
 4. Günlük 800 paket: aylık 6000 Türk Lirası
 5. Günlük 1000 paket: aylık 7500 Türk Lirası
 6. Günlük 1200 paket: aylık 9000 Türk Lirası

Elinizin hızı ne kadar artarsa, kazancınız da orantılı olarak yükseltilir.

Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Paketleme işlerinin nasıl yapılacağı büyük bir soru işareti uyandırır. Ankara evde paketleme işi telefon numarası her ne kadar önce çok zor kabul edilebilse de, aslında oldukça pratiktir. Sadece ilk zamanlarda eliniz alışkın olmadığı için, daha az paketler yapılabilir.

Paketleme işi olarak yapabileceğiniz çok sayıda iş vardır. Ankara evde telefon kılıfı paketleme işi iletişim numarası üzerinden bir iş bulmuşsanız ya da kürdan yapıyorsanız, işler tamamen farklılaşmaktadır.

Dolayısıyla sadece, sizi işe alan firmanın gösterdiği veya pakete eklediği şekilde yapmanız gerekir. Ancak genel olarak burada size verilen paketlere renk, sayı, boyut gibi etmenlere bağlı şekilde paketlenir.

Paketleme İşleri Nasıl Teslim Edilir?

Ankara evde paketleme işi telefon numarası Evden çalışmak isteyenler, bu paketlerin nasıl teslim alınıp, edileceğini sıklıkla merak etmektedir. Zira evden çıkma yönünde problemler varsa, doğal olarak bu konu akıllara gelmektedir. Burada karar tamamen işvereninize aittir. Ancak genel olarak üç seçenek vardır;

 1. İşvereninin getirmesi: İşveren adresinize kadar kutuyu getirebilir. Aynı şekilde sizden teslim edilir.
 2. İşverenin belirli bir adrese bırakması: Eğer işveren kapınıza getirmiyorsa, size bir adres belirterek oradan almanızı; aynı yere teslim etmenizi isteyebilir.
 3. Kargo ile teslim: Eğer Ankara dışından iş bulmuşsanız, paketler size kargo ile gelir. Siz de aynı şekilde size belirtilen adrese kargolarsanız.

Tek dikkat etmeniz gereken nokta zamanında teslimdir. Eğer sizden aynı gün alınacağı söylenmişse, belirtilen saate kadar hepsi tamam olmalıdır. Aynı şekilde haftalık veya aylıksa, zamanında tümü eksiksiz ve problemsiz olarak bitmelidir.

Böylece işi yapabildiğiniz gösterebilir, zamanla daha fazla iş alarak kazancınızı da yükseltebilirsiniz.

Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası
Ankara Evde Paketleme İşi Telefon Numarası

Ankara Kargo ile Telefon Numaraları

İş arayanlar tüm seçenekleri değerlendirdiği için, evde mandan paketleme iş telefon numarası bakımından şehir dışındaki seçenekler de incelenmektedir. Eğer Ankara ilinde ikamet ediyorsanız, şu seçenekler size bir çözüm sunabilir;

 1. 902822602026
 2. 902164183457
 3. 444 7 587
 4. 902163542292
 5. 902124800520
 6. 902125034550
 7. 902165112542
 8. 902862177173

Bunlara ek olarak çevrenizde paketleme işi yapan varsa, onlar ile iletişime geçerek iş bulabilirsiniz. Paketleme işi yaparken, kaparo istenmeyeceği unutulmamalıdır. İşveren, böyle bir istekte bulunmaz. Ayrıca evde çalışıyorsanız ve tek değilseniz, işi güvenli bir yerde yapmanız önerilir. Ankara evde paketleme işi telefon numarası…

Örneğin küçük çocuklar mandallar ile oynamayı sevdiği için kırabilir. Böylece hem kendisi zarar görecek, hem de işiniz olumsuz etkilenecektir. Ayrı bir odada yapmak ve kişisel güvenliğinize de dikkat etmek böylece şarttır.

YORUMLAR

 1. Gül fatma dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum evime destek olmak istiyorum

 2. Betül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 3. Elifesen dedi ki:

  Kendi paramı kazanmak cocuklarımın isteklerini karşılamak ıstıyorum

 4. diana dedi ki:

  merhaba evde paketlama işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var lutfen dunuş yaparmisiniz

 5. Meral Yıldırım dedi ki:

  Merhabalar ankara ufuktepe oturuyorum evde bende iş yapmak istiyorum daha öncede yapıyordum fakat pandemiden dolayı işsiz kaldım yardımcı olur musunuz

 6. Naime dedi ki:

  Evde çorap veya sabun paketleme işi yapmak istiyoruz 5464829428

 7. Ömer dedi ki:

  Evde çorap veya sabun paketleme işi yapmak istiyoruz 5464829428

 8. Burcu Yıldırım dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Keçiören

 9. Srra dedi ki:

  Merhaba Ankara da paketleme işi yapmak istiyoruz 05434579634

 10. Gülseren dedi ki:

  Merhaba ben Gülseren paketleme işi almak istiyorum paraya ihtiyacım var sabun paketleme işi verirseniz çok sevinirim memnun olurum ankara yenimahalle de oturuyorum telefon numaram 0552 617 30 81

 11. Filiz dedi ki:

  Evde Paketleme işi yapmak istiyorum ekip kurabilirim

 12. Özge dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum ankarada ikamaet ediyorum donus yaparsaniz cok memnun olurum …

 13. Dilara dedi ki:

  Merhabalar 20 yaşındayım evliyim ankara etimesgutta oturuyorum evin gelirine yardım etmek istiyorum o yüzden evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız sevenirim.

 14. Ayşegül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum

 15. nuray dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum keçioren geri dönüş yaparmısınız

 16. Emine Okcu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüs yapar mısınız Ankara Keçiören

 17. MAKBULE TARHAN dedi ki:

  Merhabalar ankara etimesgutta ikametgah ediyorum ev hanımıyım eve is almak istiyorum. Ön lisans mezunuyum 26 yaşındayım. Yardımcı olursanız sevinirim…

 18. Nilüfer AKYOL dedi ki:

  İyi günler evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır zamanında teslimatı yapabilirim yardımcı olursanız memnun olurum iyi çalışmalar…