Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Balon paketleme işi telefon numarası, Balonlar hayatımızın neredeyse tüm özel alanlarında yer alıyor. Yetişkin ve çocukların önemli günlerine eşlik eden rengarenk balonlar hayatı renklendirirken aynı zamanda evde balon paketleme işi ile ek kazanç elde etmenize yardımcı olur.  Evde balon paketleme işi ile hem evinizden çıkmadan hem de eğlenerek bu işi yapabilirsiniz. Evde balon paketleme işi için yapmanız gereken tek şey evlere balon paketleme işi veren herhangi bir firma ile iletişime geçmek.

Evde balon paketleme işi, evde balon paketleme işi başvuru formu ve eve balon paketleme işi veren illere ve firmalara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme işi nasıl yapılır? evde balon paketleme işi aslında göründüğünden çok daha pratik ve kolay bir iştir. Evde balon paketleme işine girmek isteyen kişilerin yapması gereken en önemli şey yaşadığı yerde bulunan eve balon paketleme işi veren herhangi bir firma ile iletişime geçerek evde balon paketleme işini yapmak istediğini söylemek.  

Akşam Ne İş Yapabilirim? başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Birden fazla iş sağlayan şirketler firmasında bulunan iş yükünü azaltmak adına evlere iş vermektedir. Bu sayede iş yükü azalan firmalar daha yüklü iş alımı yaparken evde balon paketleme işi yapmak isteyen kişilere de daha çok iş vermektedir. Firma yaptığınız başvuru üzerine sizinle iletişime geçerek iş hakkında bilgi aktarımı sağlar.

Daha sonra balonların nasıl ve hangi düzende paketlenmesi gerektiğini size anlatarak belirlenen sürede belirlenen miktarda balon paketlemenizi ister. Anlaşma yaptığınız firma sizinle adres bilgilerinizi alarak evde balon paketleme işi için gerekli malzemeleri size iletir. Daha sonra belirlenen tarihte ise paketlenmiş olan balonları teslim alır.

Balon Paketleme İşi Telefon Numarası
Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Balon Paketleme İşi Başvuru Formu

Evde balon paketleme işi başvuru formu doldurmak için, çeşitli platformlara girmeden önce hemen aşağıda yer alan yorum bölümünden bilgilerinizi yazarak yorum yapabilir, anında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Evde balon paketleme işi başvuru formu, evde balon paketleme işi için iş sağlayan firmalara telefon ile ulaşabilir ya da firma yakınlarda ise bizzat firmaya giderek görüşme sağlayabilirsiniz. Evde balon paketleme işi başvuru formu için firmanın internet sitesine giriş yaparak firmanın başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, evde balon paketleme işi telefon numarası sayesinde de hemen başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru da bulunduğunuz firmanın başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Bu sayede oldukça hızlı bir geri dönüş alabilirsiniz.  Evde balon paketleme işi başvuru formu doldurulurken firmanın büyüklüğü de göz önünde bulundurulmalıdır. Büyüklüğünün göz önünde bulundurulmasının en büyük nedeni firma ne kadar büyük ise o kadar elemana ihtiyacı olduğu anlamına gelir.

Eğer siz de evde balon paketleme işi, evde ek iş arıyorum diyorsanız eğer evde balon paketleme işi için ve sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

Evde Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde balon paketleme işi telefon numarası, evde balon paketleme işi için birçok telefon numarası bulunmaktadır. Evde balon paketleme işi birçok il ve firma da aktif halde devam etmektedir. Evde balon paketleme işi telefon numarası için yaşadığınız il de bulunan birçok firma ile iletişime geçebilirsiniz. Birden fazla ilde evde balon paketleme işi devam ederken birçok firmada evde balon paketleyebilecek insan gücüne ihtiyaç duymaktadır.

Eğer siz de evde balon paketleme işi telefon numarası arıyor iseniz aşağıda yer alan il ve telefon numaralarını inceleyerek firmalar ile iletişime geçip evde balon paketleme işi ile ek kazanç sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmaların internet sayfaları üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Ankara

Evde balon paketleme işi Ankara, Ankara’da birden fazla evde balon paketleme işi veren firmalar bulunuyor. Ankara’da iş gücü oldukça yüksek ve oldukça büyük bir şehir olması nedeni ile birçok firmanın iş gücünün artması adına evde balon paketleyebilecek kişilere ihtiyacı bulunmaktadır.

Ankara’da bulunan evde balon paketleme işi için birçok firma kendi bünyesinde çalışmak üzere evde çalışabilecek kişiler aramaktadır. Eğer siz de evde balon paketleme işi yapmak istiyor iseniz aşağıda yer alan telefon numaraları ile iletişime geçerek evde balon paketleme işine girebilirsiniz

Evde balon paketleme işi Ankara telefon numaraları;

 1. 02164183457
 2. 02124800520
 3. 02124070798
 4. 4447587
 5. 02163542292
Balon Paketleme İşi Telefon Numarası
Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Balon Paketleme İşi İzmir

Evde balon paketleme işi İzmir, İzmir yer aldığı konum ve bölge olarak neredeyse kutlamaların, eğlencelerin ve partilerin bitmediği nadir şehirlerimizden biri, herhangi bir mevsimde kutlamaların ve eğlencelerin durmadığı İzmir bu özelliği ile evde balon paketleme işine olumlu olarak yansımaktadır. Firmalar özellikle yaz aylarında yetiştiremediği evde balon paketleme işi İzmir olarak ek insan gücüne ihtiyaç duyar. Bu durumda ise evde balon paketleme işi yapmak isteyen herkes için iş fırsatı doğar.

Eğer siz de evde balon paketleme işi yapmak istiyor iseniz aşağıda yer alan evde balon paketleme işi İzmir telefon numaraları ile iletişime geçerek evde balon paketleme işi yapabilirsiniz.

Evde balon paketleme işi İzmir Telefon Numaraları;

 1. 903124351565
 2. 903262252270
 3. 902882141151
 4. 902884123010
 5. 903122163000
 6. 903223238444
 7. 903223599172
 8. 903223211595

Evde Balon Paketleme İşi Kayseri

Evde balon paketleme işi Kayseri, Kayseri’de birçok firma iş yükünü hafifletmek için dışarıdan insan gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle Kayseri’de birçok firma evde balon paketleme işi vererek hem kendi iş yükünü hafifletiyor hem de ek işe ihtiyacı olan birçok kişiye iş imkanı sağlıyor.

Evde balon paketleme işi Kayseri, için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan firma telefon numaraları ile iletişime geçerek evde balon paketleme işi yapmak istediğiniz belirtmek.

Evde balon paketleme işi Kayseri telefon numaraları;

Balon Paketleme İşi Telefon Numarası
Balon Paketleme İşi Telefon Numarası

Evde Balon Paketleme İşi iletişim

Evde balon paketleme işi iletişim, evde balon paketleme işi için birden fazla iletişim yöntemi bulunmaktadır.  Bulunduğunuz şehir de yer alan firmaların iletişim numaraları ile firma ile iletişime geçebilir ya da firmanın nerede olduğunu biliyor iseniz bizzat giderek görüşme sağlayabilirsiniz.

Evde balon paketleme işi iletişim için sayfamızda yer alan firmaların iletişim numaraları ile iletişime geçerek evde balon paketleme işi yapabilirsiniz.  Bulunduğunuz şehir de yer alan firmalar ile iletişime geçerek ek gelir elde edebilir kısa süre içerisinde oldukça yüksek bir miktar elde edebilirsiniz.

Evde balon paketleme işi için gerekli olan tek şey bulunduğunuz yerde var olan firmalar ile iletişime geçerek evde balon paketleme işi yapmak istediğiniz belirtip kalan detayları konuşmak. Yapmanız gereken tek şey sayfamızda yer alan iletişim numaraları ile iletişime geçmek.

Evde balon paketleme işi iletişim numaraları;

 1. 902125034550
 2. 902165112542
 3. 902862177173
 4. 902163542292
 5. 902124800520
 6. 902822602026
 7. 902164183457

Kaynak: İŞKUR

YORUMLAR

 1. Pınar dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum

 2. Erdem Erday dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. İrem dedi ki:

  Açıl ise ihtiyacım var dönüş yaparmisiniz

 4. Sefanur uçar dedi ki:

  Ben evde paketleme yapmak istiyorum lütfen yardimci olurmusunuz

 5. Gamze dedi ki:

  Merhabalar Bursa osmangazi de yaşıyorum evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

 6. Şengül DİKBAŞ dedi ki:

  Ben Şengül DİKBAŞ Konya’da oturuyorum ve evde paketleme işi arıyorum çok ihtiyacım var hemen cevap bekliyorum

 7. Safiye yavuz dedi ki:

  Ben Safiye Yavuz konya merkezde oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Zehra Nur Aytekin dedi ki:

   Merhaba bnde evde yapabileceğim bir iş istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
   İstanbul da ikamet ediyorum.

   1. Sevgül dedi ki:

    Merhabalar Sinop’ta ikametgah ediyorum bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 8. Vildan dedi ki:

  Kocaeli gebze de ikamet ediyorum evde paketleme işi istiyorum

 9. Kader dedi ki:

  12 kisilik ekibim vardir ve he psi birbirinden hizli elleri yatkin daha oncede matbaa paketlme isleri yaptik deneyimimiz vardir sorunsuz ve hizli bir sonuc icin paketleme islerinizi yapabiliriz iletisim icin mail atabilirmisiniz ozbeykader1388@gmail.com

 10. Neşe dedi ki:

  Mersin Yenişehir de ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Eylem dedi ki:

   Ben eylem erzincanda okuyorum bu yüzden paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 11. Tugba dedi ki:

  Eve is istiyorum tel 05528801471

 12. Aysu taş dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme yapmak istiyorum

 13. Özlem dedi ki:

  Bende ek iş istiyorum çorlu balon işi

 14. Sariye dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 15. Fetiye dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ek iş arıyorum

 16. Şulenur dedi ki:

  Merhabalar bende paketleme yapmak istiyorum

 17. Semanur Koca dedi ki:

  Merhaba balon paketleme işi istiyorum Bursa

 18. Selda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 19. Sanem dedi ki:

  Merhaba bende evden paketleme yapmak istiyorum Erzurum

 20. Yuliya dedi ki:

  Kahramanmaraş’ta ikamet ediyorum.Ek işe ihtiyacım var

 21. derya taş dedi ki:

  bende evde paketleme işi yapmak istiyorum pendilte oturyorum

 22. Kübra dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum istanbul avcılar

 23. Esra koçak dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun

 24. nurgul macin sahin dedi ki:

  merhaba bende paketleme isi yapmsk istiyorum

 25. Nermin dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

 26. Hakan Aktas dedi ki:

  Paketleme işine çok ihtiyacım var nolur yalvarıyorum ihtiyacım var

 27. Emine dedi ki:

  Ev yapılacak paketleme isi istiyorum

 28. Esra Sancak dedi ki:

  Çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 29. Mutlu Altuntaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 30. Sema Hamurcu dedi ki:

  Bende balon paketleme işini yapmak istiyorum ihtiyacım var Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde oturuyorum

 31. Kübra dedi ki:

  İzmitte ikamet ediyorum.Evde paketleme işi yaparak aileme destek olmak istiyorum.Yardımcı olursanız memnun olurum…

 32. Melek dedi ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok sevinirim

 33. Anneyim dedi ki:

  İş almak istiyorum bilgi verin Sultangazi de oturuyorum

 34. Zeynep akdag dedi ki:

  Kendime güveniyorum evde balon paketlemek istiyorum

 35. Selda Bayrak dedi ki:

  Merhaba İstanbul Eyüp Sultan da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

  1. Dilek dedi ki:

   Mrb bnde yapmak istiyorum da geri dönüş yapıldımı size iş için

 36. Songül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum titiz itanılı çalışacağımdan şüpheniz olmasın

 37. Asena dedi ki:

  2 kadın üniversite öğrencisiyiz evde boş vaktimizde paketleme işi yapmak istiyoruz

 38. Mine ertekin dedi ki:

  Sultanbeyli istanbul da oturuyorum ev hanimiyim bu işe ihtiyacım var

 39. Rüveyda dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum iletişim 05532229159

 40. Mercan Bekteş dedi ki:

  Aktif bi şekilde gayet düzgün paketleme yapabilirim evde paketleme işi yapıyorum çanakkalede yaşıyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 41. Zeynep demirci dedi ki:

  merhaba ben bütün gün evde olduğum için gelir elde etmek istiyorum destek olursanız çok sevinirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 42. Kader dedi ki:

  Evde balon paketleme isi yapmak istiyorum bi işe çok ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 43. Gizem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Ulaşırsanız sevinirim.

 44. Seda dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum geri dönüş yapabilirmisiniz

 45. Halil dedi ki:

  K.maraş elbistanda yaşıyorum paketleme işi istiyorum

  1. Mercan Bekteş dedi ki:

   Aktif bi şekilde gayet düzgün paketleme yapabilirim evde paketleme işi yapıyorum çanakkalede yaşıyorum geri dönüşünüzü bekliyorum

 46. Hülya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 47. Savaş dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapın lütfen

 48. Meral dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum evden

 49. Gamze dedi ki:

  Merhbaa bana yardımcı olur musunuz evde balon paketleme işi yapmak istiyorum antalya

 50. Çiğdem dedi ki:

  Merhabalar paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var elim hızlıdır Konya’da bu sektörde iş imkanı varsa iyi olur

 51. Behiye celik dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli evde 3 kişiyiz paketleme işi istiyoruz. 05438071140

 52. Serife dedi ki:

  Kayseride yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 53. Urkiye dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 54. Nesrin Göktepe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 55. Nesrin Göktepe dedi ki:

  Merhaba evde balon paketleme işi yapmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 56. Betül dedi ki:

  Karabük te yaşıyorum evde balon paketleme burada da oluyor mu aceba ?

 57. Meltem dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 58. Muazzez Akgün dedi ki:

  Evde paketleme işi istyorum

 59. Nursel dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum yardımcı olursaniz sevinirim

 60. Gamze DUMAN dedi ki:

  Lütfen bana ulaşabilir misiniz? Titiz çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

 61. Adem dedi ki:

  Balon paketleme işleriniz titizlikle yapılır. Ankara baglumda ikamet ediyorum. 5kişiyiz.işleriniz zamanında teslim edilir.

 62. latife dedi ki:

  Kayseri’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum tüm günümü iş için ayırabilirim, bu işi yapmak için ayrıca oda ayarlayabilirim, iki kişi çalışacağız

 63. Nefise yeşilkaya dedi ki:

  Acil iş lazim bize durumimiz çok sıkışık

 64. Seda dedi ki:

  Merhaba ek iş olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum

 65. Selda dedi ki:

  Üć cocuk annesiyim evde paketleme vb is istiyorum

 66. Rümeysa dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum dönüş sağlarmısınız?

 67. Kumru dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 68. Yasemin uyanık dedi ki:

  Evim kira oğlum dil terapi eğitimi alıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 69. Celile dedi ki:

  Merhaba emekliyim.kirada oturuyorum ek işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 70. Zeynep dedi ki:

  Merhaba paketleme yapmak istiyorum başvuru için yardımcı olur musunuz ?

 71. Cemalettin dedi ki:

  Merhaba ben cemalettin
  Evde paketleme işi istiyorum istanbul av yakası sultangazi

 72. Gül dedi ki:

  İki çocuk annesiyim Kastamonu cidede ikamet ediyorum bu işe çok ihtiyacım kargoyla yollama imkanınız varsa yaparım

 73. Başak özmen dedi ki:

  Merhaba ben başak evde paketleme isi istiyorum elim pratik ve hızlıdır sorun yaşamazsınız

 74. Tugce dedi ki:

  Tokat merkezde ikamet ediyorum donus yaparmisinz acaba 🙏

 75. Lüleburgaz da oturuyor um.dönüş yaparsanız memnun olurum.

 76. burcu dedi ki:

  evde balon paketleme işi yapmak istiyorum pratiğim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. bursa 5466116534

 77. Funda Dindar dedi ki:

  Ankara Etimesgut ta ikamet ediyorum.evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 78. Gönül dedi ki:

  Merhaba ben Gönül Bayram Konya Karatay Saraçoğlu mahallesi musvet sok no 14 de oturuyorum 10 çocuk annesi yim oğlum asker evde paketleme işi olursa yaparım kızlarım ile beraber

 79. Evrim dedi ki:

  Acil bu işe ihtiyacim var lutfen yardimcı olurmusunuz

 80. Bilge ilgin dedi ki:

  Yozgat akdagmadeninde oturmaktaym evde yapabilcgm paketleme işi arıyorum elim pratiktir lütfen yorumumu görüp geri dönüşüm yaparsanız sevinirm.

 81. Elif Özenç dedi ki:

  Ankara Keçiörende oturuyorum. Her türlü evde paketleme işi yaparım. Pakatleme işi tecrübem var. Çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 82. Melike Berk dedi ki:

  Bana ulaşın

  1. Çicek Demir dedi ki:

   Evde paketleme işi yapıp azda olsa evin giderlerine katkida bulunmak istiyorum. Bana da ulaşır mısınız?

 83. müzeyyen dedi ki:

  Bende balon paketlemek istiyorum ulaşırmısınız 0535 355 76 95

 84. Leyla dedi ki:

  Bu isi cok istiyorum

 85. sunay dedi ki:

  evde paketleme yapmak istiyorum.

 86. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar , ben Ayşe
  evde paketleme işi yapmak için basvuruyorum. Ankara ,Etimesgut tan ikamet etmekteyim,1 çocuğum bulunmakta. daha önce İstanbul da yasarken evde paketleme işi ve tekstil,toka yapımı ,süsleme ,dikiş,işleri yapmış bulunmaktayım
  geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Tugce dedi ki:

   geru donusaldinzmi acaba

 87. Melek dedi ki:

  Ben evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 88. Rüzgar dedi ki:

  Merhaba bu konuda cok pratiğim bana ulaşır mısınız?

 89. ayla demir dedi ki:

  merhaba ben bütün gün evde olduğum için gelir elde etmek istiyorum destek olursanız çok sevinirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 90. Süveyla dedi ki:

  Merhaba bende paketleme işleri istiyorum izmir doğanlardayım yardımcı olursanız çok sevinirim cok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 91. canan dedi ki:

  evde paketleme işi arıyorum lütfen bana ulaşabilirmisiniz balon paketlemede olabilir

 92. dilan dedi ki:

  evde balon paketleme işi yapmak istiyorum pratiğim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 93. Emel dedi ki:

  Merhaba k.maras tayim 8 kisilik ekibim var.daha öncede sene paketleme işi yaptık geri dönüş bekliyoruz.

 94. Nilüfer dedi ki:

  Evd balon paketleme işi istiyorum fiyatı nedir acaba

 95. Tuana dedi ki:

  Lütfen bana ulaşabilirmisiniz

  1. Gamze DUMAN dedi ki:

   Lütfen bana ulaşabilir misiniz? Titiz çalışacağımdan emin olabilirsiniz.