2021 Getir Kurye Maaşları ve Şartları Bilgisi!

2021 Getir Kurye Maaşları ve Şartları Bilgisi!

Artık insanlar fiziksel olarak markete gitmek yerine, son yıllarda popüler hale gelen online market uygulamalarını tercih ediyor. Getir firması da onlardan bir tanesi. Getir sayesinde ülkemizde birçok kişi iş sahibi oluyor. Getir kurye olarak çalışabilme fırsatınız var… Peki Getir kurye maaşları 2021 yılında ne kadar?

Getir kurye yaş sınırı kaç? Şartlar neler? Bu gibi soruların cevaplarını yanıtlayacağım. Getir kurye başvurusu için bilmeniz gereken her şey bu yazıda… Gün geçtikçe büyüyen Getir ile çalışarak aylık tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz.

Getir personel maaşları için en güncel bilgileri sizlerle paylaştım. Lafı daha fazla uzatmadan kazanç ve diğer konular hakkında bilmeniz gerekenleri sizlere anlatmaya başlıyorum. 🙂

Getir Nedir?

getir kurye maaşları
Getir personel maaşları

Getir, 2015 yılında Türkiye’de kuruldu ve Türkiye’de bir ilki başlattı. Getir, “Eğer insanlara 3 dakikada taksi gönderebiliyorsak, diğer ihtiyaç ürünlerini de 10 dakikada götüremez miyiz?” sorusundan yola çıkılarak ortaya çıkarıldı.

 İnsanların markete gitmesine gerek kalmadan, internetten market alışverişlerini tıklayarak gerçekleştirebiliyorlar. Onaylanan alışveriş en kısa süre içerisinde sipariş verenin adresine ulaşıyor. Bu aşamada en önemli işi Getir kurye çalışanları gerçekleştiriyor.

Evden çıkmadan, insanların market, restoran, bakkal alışverişlerini Getir kapılarına götürüyor. Getir üzerinden ne alınıyor diye soracak olursak, ürün yelpazesi her geçen gün büyüyor. Böylece insanlar her aradıklarını Getir üzerinden sipariş edebiliyorlar.

Türkiye’den sonra dünyanın çeşitli noktalarında da hizmete başlayan Getir hız kesmeden adreslerini büyütüyor ve kurye çalışanları alıyor. Siz de Getir gibi bir büyük firmayla, aşamanın en önemli adımını gerçekleştiren kurye olarak çalışabilirsiniz.

ALAKALI İÇERİK: Yemeksepeti Banabi Kurye Maaşları

Getir Kurye Olma Şartları 2021

getir kurye maaşları
getir kurye olma şartları 2021

Getir kurye maaşları 2021 yılında ne kadar? Bu konu hakkında bilgi sahibi olmadan önce, getir kurye olma şartları neler? Bilmek gerek. Sebebi, Getir kurye olmak ve başvuruda bulunmak için bu şartları yerine getirebiliyor olmak lazım. Sizlere sıralayacağım şartlar için kendinizi değerlendirin. Şartlara uygunluk gösterdiğinizi düşünüyorsanız, Getir kurye iş başvurusu için harekete geçebilirsiniz. Getir kurye şartları şu şekilde:

 • Sipariş teslimi için hızlı olmak.
 • Aktif olarak motor kullanabilmek.
 • Motor sürüş kabiliyetinin gelişmiş olması.
 • A1-A2 sınıfı ehliyete sahip olmak.
 • Sabıka kaydı temiz olunmalı.
 • Güler yüzlü olmak
 • Takım çalışmalarına ayak uydurabilmek
 • Trafik kurallarına uymak
 • Kılık kıyafet konusunda firma ekipmanlarına uymak
 • Zaman kontrolüne sahip olmak.
 • En az ilköğretim mezunu olmak.
 • Tam zamanlı veya vardiya sisteminde çalışabilmek
 • Firma ekipmanlarını tertipli kullamak
 • Getir kurye başvuru için gerekli olan belgeleri toplayabilmelisiniz.

Getir Kurye Yaş Sınırı Kaç?

Getir kurye maaşları hakkında araştırma yaparken fark ettim. insanların Getir kurye olmak hakkında en çok merak ettikleri sorulardan birisi de yaş sınırı. Bu soruya da hızlıca kısa bir açıklık getireyim.

Getir kurye olma şartları arasında da yer alıyor. Getir kurye yaş sınırı 18 olarak belirlenmiştir. Yani reşit ve ehliyete sahip olmak gerekiyor. Cevabı artık öğrendiğimize göre Getir moto kurye maaşları için devam edebiliriz.

Getir dışında Trendyol Go motorlu kurye olmak için de bir düşünebilirsiniz. Konu hakkında tüm detaylara yazdığım yazıdan erişebilirsiniz.

Getir Kurye Olmak İçin Gerekli Belgeler

 • Kimlik fotokobisi
 • Sağlık belgesi
 • Sigorta fotokopisi
 • Temiz sabıka kaydı belgesi

Getir Kurye Çalışma Saatleri

getir kurye maaşları
getir kurye maaşı

Getir kurye çalışma saatleri, Getir kurye maaşı belirleyen en önemli etkilerden birisidir. Kazancınız çalışma saati üzerinden hesaplanır. Peki, Getir kuryeler kaç saat çalışır?

Getir haftada 7 / 24 saat hizmet veren bir uygulama olduğu için Getir kurye çalışanlarının çalışma saatleri de buna göre ayarlanır.

Yani net olarak herkesin bir çalışma saati yok. 8 saatte çalışabilirsiniz, 10 saatte. Bu nedenle esnek çalışma saatlerine uyumlu olmanız önemli bir mevzu. Kimi zaman gece vardiyasında da çalışma durumunuz olabilir.

Elbette fazladan çalıştığınız her saat için ödeme alacaksınız. Getir kurye maaşları bu yöntemle belirleniyor. Getir kurye çalışma saatleri bu şekilde.

Getir Kurye Olma Avantajları

getir kurye maaşları
getir kurye maaşları

Getir kurye maaşları için detaylara girmeden önce Getir kurye olarak hangi avantajlardan faydalanacağınızı merak etmiyor musunuz? Gerçekten birçok avantaj var. Hadi öğrenelim!

 • Firma sizlere gerekli olan tüm kurye ekipmanlarını temin eder. En başta kurye için gerekli olan motosiklet ya da ticari araç, sizlere temin edilir. Sonrasında motor kaskı, tişört, pantolon, mont, yağmurluk, eldiven, şirket telefonu gibi birçok ekipman sizlere verilir.
 • Bahşiş sistemi vardır. Bu sayede getir kurye maaşı dışında ekstra kazanç fırsatınız oluyor.
 • Getir özel akademi eğitimleri gerçekleştiriliyor. Bunlara katılarak güvenli eğitim sertifikası ile kurye kadrosunda yer alıyorsunuz.
 • Düzenlenen sosyal projelere katılabiliyorsunuz.
 • Dilediğinizde fazladan mesai yapma şansınız var. Daha fazla kazanç isteyenler için tercih edilebilir.
 • Çeşitli indirim fırsatlarından yararlanabiliyorsunuz.

Okumak isteyebilirsiniz: Paket Taxi Maaşları

Getir Kurye Maaşları 2021

getir kurye maaşları
getir kurye maaşları 2021

Gelelim, en merak edilen mevzuya… Getir kurye olmak istiyorsanız, doğal olarak maaş hakkında bilgi sahibi de olmak isteyeceksiniz. Yaptığım araştırmalara göre Getir kurye maaşları asgari olarak belirlenmiştir. Yani ortalama olarak 3.200 TL net bir maaş ücreti var.

Elbette fazladan mesai yapılarak bu ücretin üzerine çıkılabiliyor. Mesai ücretleriyle 4.000 TL üzerinde maaş alan Getir kurye çalışanları var. Bunlara ek olarak maaş yanında, 300 TL yemek ödemesi gerçekleştiriliyor. Baktığımız zaman 3.200 TL – 5.000 TL bir gelir söz konusu. Getir moto kurye maaşları ve Getir araçlı kurye maaşları da hemen hemen aynı diyebilirim.

Ayrıca Getir’de bahşiş uygulaması vardır. Refah durumu yüksek yerlerde Getir kurye olarak çalışan bir kişi, bahşişler sayesinde de iyi kazançlar elde edebiliyor. Siparişleri kısa sürede teslim edebilirseniz, iyi bahşiş alma olasılığınız artar.

Getir kurye olarak fazla mesai yaparak siz de iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Net olarak asgari ücret alınacak diye bir durum söz konusu değil. Firma fazla mesai yapmak istemenize karşı değil. Bayi ile anlaşabildiğiniz taktirde istediğiniz kadar mesai yapma şansınız var.

Getir Kurye Başvurusu Yap

getir kurye maaşları
getir moto kurye başvuru

Getir kurye olma şartları için kendinizi uygun görüyorsanız, siz de Getir kuryesi olabilirsiniz. Getir kurye maaşları hakkında sizlere gerekli açıklamaları yaptım. Her şey bana uygun ve getir moto kurye olmak istiyorum diyorsanız, başvuruda bulunabilirsiniz.

Getir moto kurye başvuru yapmak sanıldığından daha basit. Başarılı firma getir ile çalışmak için en başta yapmanız gereken Getir Kariyer sayfasını ziyaret etmeniz. Burada Getir firmasının aktif iş ilanlarını bulmak mümkün. Diğer bir Getir kurye iş başvurusu yöntemi ise iş bulma sitelerinden faydalanmak.

Örneğin kariyer.net aracılığıyla Geti iş ilanlarına erişebiliyorsunuz. Şehrinizde motorlu kurye iş ilanları için Google’dan aramalar gerçekleştirerek de Getir kurye için iş ilanlarına denk gelebilirsiniz.

Birden fazla yöntem var. Burada dikkat etmeniz gereken, düzenli olarak iş ilanlarını takip etmek. Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Bursa gibi Türkiye’nin birçok yerinden Getir kurye başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Bu şekilde güncel bir Getir kurye olmak için iş ilanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Getir İletişim Adresleri

getir kurye maaşları
getir moto kurye maaşları

Getir kurye olmak, getir kurye maaşları ve süreç hakkında daha fazla bilgi almak için Getir ile iletişime geçebilirsiniz. Web adresine giderek iletişim için mesajınızı da bırakabilir ve firmanın size geri dönmesini bekleyebilirsiniz. Aşağıdaki direkt iletişim adreslerini de kullanabilirsiniz.

Telefon numarası: +90 (850) 532 50 50

Mail Adresi: info@getir.com

Adres: Etiler Mah. Tanburi Ali Efendi Sok. Maya Residences Sit. T Blok No:13/334 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye 34337

İletişim web sitesi: getir.com

Sizlere Getir kurye maaşları ve diğer bilmeniz gerekenler hakkında bilgileri sundum. Aklınıza takılan bir soru olursa, aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Sizlere hemen geri dönüş sağlayacağım!

YORUMLAR