Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2021 Başvuru Formu

Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2021 Başvuru Formu

Paket Taxi nedir, Paket Taxi Maaşları 2021 yılında firmanın ivme kazanması ile başvuru formu ve başvuru yollarıyla beraber araştırılmaya başlandı. Bu içeriğimiz sayesinde Paket Taxi nedir, maaşları ne kadar ve kurye yorumları nelerdir? Gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Peki, Paket Taksi Nedir?

Paket Taxi nedir?

Paket Taxi nedir? En basit haliyle restoran, kafe ve marketlerin özel kuryeliğini yapan bir şirkettir. Sisteme kayıt olan firmalar; Paket Taxi ile anlaşarak hizmeti kararlaştırmakta ve ürünleri belirlenen fiyat üzerinden taşıttırmaktadır.

Sipariş geldiğinde ise firmalara özel olarak sunulan uygulama sayesinde kurye çağırarak; sipariş en hızlı şekilde söz konusu adrese gönderilmektedir. Aynı zamanda müşteriler, iletilen takip kodu sayesinde siparişin nerede olduğunu takip edebilmektedir.

Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2021 Başvuru Formu

Paket Taxi’nin hakkımızda yer alan metne göre; firma kendini şu şekilde tanımlıyor;

Türkiye’de hizmet veren firmaların en büyük sorunu olan kurye sorununu çözmek için adım atan marka; motorların çalınma ya da gasp etme sorunun da önüne geçmiş. Bunun yanı sıra, işletmelerin asıl işlerine odaklanmalarını sağlayarak; lojistik görevini üstlendiklerini ifade ediyorlar.

Trabzon Evde Paketleme İşi – 2021 Güncel İlanlar başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Paket Taxi kimin?

Ordu doğumlu olan Raşit Emir Süer, Paket Taxi’nin kurucularından birisidir. Peki, Raşit Emir Süer kimdir? 2015’te kurulan Paket Taxi, restoranlar ve kafeler başta olmak üzere marketlere kurye hizmeti veren bir lojistik ağının sahibi olan Raşit Emir Süer, 2021 yılının Ocak ayında 2020 yılının en iyi lojistik girişimi ödülünü de almıştır.

Paket Taxi nasıl çalışır?

Paket Taxi nedir, Paket Taxi çalışma modeli; hem kurye hem de anlaşmalı markanın yararı üzerine çalışmaktadır. Motokuryelerin sağlıkları, güvenlikleri ve anlaşmalı markanın iş yükünün hafiflemesi için ciddi politikalara sahiptir.

Firma, Paket Taxi ile anlaştıktan sonra; sipariş geldikçe kurye talep etmekte ve kuryeler GPS ile takip edilerek müşteriye rapor edilmektedir.

Paket Taxi is İlanları

Paket Taxi nedir, Paket Taxi iş ilanları, firmanın lojistik ağını ve filosunu genişletmek amacıyla sürekli olarak aktiftir. İş ilanı başvurusu yapmak için; aşağıda yer alan bağlantıya giriş yaparak kişisel bilgileriniz ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca, motorlu kurye olabilmenin yanı sıra; araçlı kurye de olabilirsiniz. Motokuryeler; kendi araçları yoksa firma tarafından 0 motor sahibi yapılmaktadır. Detaylı bilgi için Paket Taxi iletişim numarasından ya da internet sitelerinden iletişime geçebilirsiniz. İşte Paket Taxi iş başvuru formu;

Paket Taxi İş Başvuru Formu

Buraya tıklayarak; firmanın resmi internet sitesi üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilir; kısa süre içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş alabilirsiniz. Peki, Paket Taxi maaşları ne kadar?

Paket Taxi Maaşları

Firma, kuryelerini motosiklet sahibi yaparak; aynı zamanda aylık 5 Bin TL maaş ödemektedir. Bu maaş oranı; yapılan iş oranına göre zaman içerisinde arttırılabilmektedir. Günlük çalışma süresi ise 9 saat ile 12 saat aralığında değişmektedir.

Tam olarak Paket Taxi maaşları tablo olarak şu şekildedir;

  • 9 Saat çalışma: 6 Bin TL
  • 12 Saat çalışma (1,5 Saat mola): 8 Bin 700 TL

Not: 9 saatin üzerinde çalışıldığı takdirde; paket başı 9,5 TL ücret alınmaktadır. Haftada 1 gün izin bulunmaktadır.

Paket Taxi kuryesi olmak, maaş oranlarına göz atınca oldukça karlı iş fikri olarak göze çarpmaktadır.

Paket Taxi Telefon Numarası: 0850 336 0336

Paket Taxi kurye Yorumları

Paket Taxi kurye yorumları; aşağıda sıralandığı gibidir. Tarafsız olarak çalışan kuryelerin olumlu / olumsuz tüm ifadeleri eklenmiştir.

Paket Taxi yetkilisi ya da kuryesiyseniz; yorum bölümünden düşüncelerinizi dile getirerek okuyuculara bilgi verebilirsiniz.

Ümraniye Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2021 Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

YORUMLAR