Torku Market Bayilik Ücreti – 2021 Güncel Şartları

Torku Market Bayilik Ücreti – 2021 Güncel Şartları

Yerli üretim yapan Torku, 2007 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir. Ülkemizde birçok kişinin ilk tercihi olmakla beraber, Torku market bayilik ile yeni yatırımcıları da kendisine çekmektedir.

Günümüzde girişimci ve yatırımcı, büyük bir talebin de olmasının etkisiyle işletme sahibi olma yoluna gider. Bu noktada birçok kişi farklı markaların, firmaların bayiliğine alma yolunu tutar. Dolayısıyla akıllara Torku’nun market bayiliği verip, vermediği sorusu gelir.

Torku Market Bayilik

Firma işletme sahibi olmak isteyen kişilere, bayiliğini vermektedir. Burada gerekli şartları sağlamanız ardından başvuru yapmanız mümkündür. Peki, bunun için talep edilen bir ücret var mı, başvuru koşulları neler ve nasıl başvurulur?

Torku Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Torku market açacaksanız, firmanın ürettiği ürünleri de bilmeniz gerekir. Günümüzde Torku,

 1. Dondurulmuş ürünler,
 2. Bitkisel yağlar,
 3. Bulgur ürünleri,
 4. İçecekler,
 5. Miniki,
 6. Çikolata kaplamalılar, çikolatalar,
 7. İkramlık çikolatalar,
 8. Geleneksel lezzetler,
 9. Şekerleme ürünleri,
 10. Şeker ürünleri,
 11. Sosta ve sirke,
 12. Modern seracılık ürünleri,
 13. Et ve et ürünleri,
 14. Yoğurt ve ayran ürünleri,
 15. Krema, tereyağı ve peynir ürünleri,
 16. Gofretler ve bisküviler,
 17. Kekler,
 18. Krakerler,

Ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Helal ürün üretimi ile bilinen Torku, Türkiye pazarında ciddi bir müşteri portföyüne sahip olan yerli firmalar arasındadır. Bu nedenle, hedef potansiyel müşteri; diğer markalara nazaran çok daha fazladır.

Torku Market Bayilik Ücreti

Ücretsiz bayilik veren firmalar birçok girişimci tarafından öncelik olarak değerlendirmeye alınır. Torku bayisi olmak isteyen yatırımcılar da bir ücret bulunup, bulunmadığını merak eder. Torku market bayilik ücreti olmasa da; sermaye şartı 300 Bin TL ila 450 Bin TL aralığındadır.

Burada öncelikle Torku’nun ücretsiz bayilik veren firmalar arasında olduğu bilinmelidir. Ancak bu durum, bir sermayenin gerekmediği anlamına gelmez.

Torku Market Bayiliği Koşulları

Torku market bayilik için bazı şartlar da bulunur. Dolayısıyla yatırımınız ardından gerekli koşullar da sağlanmalıdır. Firmanın başvuru formunda,

 1. Firma adı,
 2. İl,
 3. Firma sahibi ve ortakların adı soyadı,
 4. Şube mevcutsa adresi,
 5. Telefon numarası,
 6. Telefon 2,
 7. Fax numarası,
 8. E-mail,
 9. Firma kuruluş tarihi,
 10. Vergi dairesi,
 11. Vergi no,
 12. Depo büyüklüğü,
 13. Satış hedeflenen bölge/ilçe,
 14. Referanslar,

Gibi bilgiler yer alır. Dolayısıyla şart olarak görülür. Ayrıca her bayilik başvurusunda olduğu gibi güvenilirlik, referansınızın olması oldukça önemlidir. Teminat bunların arasında önemli bir maddedir.

Levent Börek Bayilik Şartları, Bayilik Ücreti ve Kazanç Oranı (2021 Güncel) Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Torku Market Bayilik

Torku Market Bayiliği Alınmalı Mı?

Torku market bayiliği alınmalı mı? Bayilik veren firmalar için sorulan birçok soru vardır. Ancak bunların ilklerinden biri açılıp, açılmaması yönündedir. Zira hiçbir işletme, tüm koşulları yerine getirip bayiliği alması ardından işlerinin kötü gitmesini talep etmez.

Torku market bayiliği de bu konuda ilk sorulanlar arasındadır. Bilindiği gibi firma, tamamen yerli ve doğal üretim yapmaktadır. Bu nedenle sunduğu ürünler ülkemizdeki birçok vatandaş tarafından öncelikle tercih edilmektedir. Dolayısıyla açmanız ardından kısa sürede kâr elde etmeniz mümkündür.

Zira birçok insan Torku ürünleri almak istese de, bilindiği üzere her yerde kolayca bulunamayabilir. Ancak bu durumu karşılarsanız, olumlu bir yatırım yapabilirsiniz.

Torku Market Bayiliği Başvuru Yolları Nelerdir?

Torku market bayilik şartları yukarıda bahsettiğimiz gibi konular üzerinedir. Ardından bayiliğini almak isteyen adaylar, internet üzerinden başvurusunu yapabilir. Bunun için aşağıdaki işlemler uygulanmalıdır;

 1. Buraya tıklayarak Torku Market Bayiliği Başvuru adresine girin.
 2. Karşınıza çıkan formu, doğru biçimde doldurun.
 3. “Gönder” butonuna tıklayın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken beklemedir. Firma gerekli incelemeler, değerlendirmeler ardından sizinle irtibat kurar. Ardından merak ettiğiniz diğer soruları yöneltebilir, kısa sürede bayilik olabilirsiniz.

Torku Market Bayilik

Torku Bayilik Başvurusu İnternetten Yapılabilir Mi?

Eğer Torku’nun bayiliğini almak istiyorsanız, gerekli başvuru işlemlerini internetten yapabilirsiniz. Bunun için sadece yukarıda verdiğimiz linke girerek, müracaat etmeniz gerekir.

Torku Bayilik Veriyor Mu?

Torku bayilik vermektedir. Ancak bunun öncesinde aranan bazı şartlar da vardır. Bunlar yazımızda bahsedilmiş olup, hepsi yerine getirilmelidir. Bundan sonra kendi sitesi üzerinden online başvuru yapılabilir.

Torku Bayiliği Ücretli Mi?

Torku ücretsiz bayilik verir. Ancak bu durum bir sermayeye, birikime sahip olmanız gerekmediğini göstermez. Ortalama olarak 300 ile 450 bin Türk Lirası arasında yatırım yapmanız gerekir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.