Trabzon Evde Paketleme İşi – 2021 Güncel İlanlar

Trabzon Evde Paketleme İşi – 2021 Güncel İlanlar

Trabzon evde paketleme işi bu ilde bulunan üniversite öğrencileri, ev hanımları ve daha birçok kişi için bir gelir kapısı oluşturur. Böylece ev ekonomisine katkıda bulunulabilir ve ekstra kazanç sağlanabilir.

Eğer bu tür işlerde çalışmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu firmaları bulmak ve başvuru yapmaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir nokta da bulunur. Paketleme işleri çoğu zaman normal şekilde verilir. Evde yapılması için verilen iş ilanları daha azdır.

Trabzon Evde Paketleme İşi
Trabzon Evde Paketleme İşi

Bu nedenle başvuru yapılması ardından mülakata çağrı alındığında, firmanın yetkisine durumu anlatmanız, evden çalışmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Evden çalıştırma işveren için de avantajlı bir durumdur. Ancak doğal olarak size güvenebileceğini, işi yapacağınızı görmek, anlamak ister. Dolayısıyla evden çıkamama nedeniniz neyse doğru bir şekilde aktarmanız gerekir. Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları internette mevcut olup, adaylar bunların üzerinden de irtibat kurabilir.

Trabzonda evde yapılabilecek işler şu şekilde sıralanabilir;

 • Kına Paketleme İşi
 • Evde Davetiye Katlama İşi
 • Evde Çay Paketleme İşi
 • Evde Sabun Paketleme

Trabzon Evde İş Paketleme İşleri Nasıl Bulunur?

Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları İŞKUR üzerinden bulunabilir. Bunlar normal paketleme ilanları olup, yukarıda bahsettiğimiz konuya dikkat etmek gerekir. İŞKUR üzerinden bu işlere başvuru yapılabilecek olup, öncelikle buraya kayıt olmanız, ardından da üyelik hesabı açmanız gerekir.

Trabzon Evde Paketleme İşi
Trabzon Evde Paketleme İşi

Paketleme işleri yılın farklı dönemlerinde verilir. Zira her firmanın ihtiyacı farklı dönemlerde oluşur. Ancak paketleme işi yoğun olduğu için, sürekli talep vardır. Bunlara başvurmak için ilanları her gün takip etmeniz gerekir. Çünkü her iş ilanının bir son başvuru günü vardır. Eğer geçerse sonraki ilana kadar müracaat da edilemez. Dolayısıyla,

 1. Kariyer.net,
 2. SecretCV.com,
 3. Yenibiris.com,

Gibi online kariyer siteleri her gün takip edilmelidir. Başvurular buradan yapılabilmekte olup, ilk önce kayıt olmanız gerekir. Ardından bir özgeçmiş hazırlanarak, müracaat gerçekleştirilir. Evde çay paketleme işi gibi işler Trabzon ilinde yoğun olarak da yapılır. Dolayısıyla çevrenizde bu şekilde çalışan kişiler varsa, onlarla iletişime geçerseniz başvuru yapabilmeniz mümkün olur.

Bunlara ek olarak Trabzon’da çeşitli konularda üretim yapan çok sayıda firma vardır. Trabzon davetiye katlama işi gibi paketleme işleri, doğrudan söz konusu firmalara gidilerek de yapılır. Eğer paketleme işi için geldiğinizi belirtirseniz, başvuru için yardımcı olunabilir.

Trabzon Evde Paketleme İşi

Aylık 5 bin TL maaş fırsatı için Paket Taxi Nedir, Maaşları Ne Kadar? 2021 Başvuru Formu başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

Trabzon Evde İş Telefon Numaraları

Trabzon evde paketleme işi telefon numaraları şu şekildedir;

 • +904623211195
 • (0324) 231 15 09
 • (0324) 613 15 54
 • (0322) 323 84 44
 • (0324) 714 42 24
 • (0332) 712 30 91

Trabzon evlere iş veren firmaların telefon numaraları aynı zamanda İŞKUR üzerinden görülebilir. Eğer https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek il kısmından “Trabzon” seçimini yapıp, arama kısmına “paketleme” veya “katlama” gibi anahtar kelimeler girerseniz, il genelindeki pozisyonları görebilirsiniz.

Bu ilanlar farklı dönemlerde verilebileceği için, adaylar her gün gerekli incelemeleri yapmalıdır.

Trabzon Evde Sabun Paketleme İşi

Trabzon evde sabun paketleme, bu ilde yapılabilecek işler arasından bir seçenektir. Bunun için tek yapmanız gereken, genel anlamda paketleme iş ilanlarını takip etmedir. Ardından ilanları teker teker kontrol edip, sabun paketleme için uygun pozisyon olup, olmadığı incelenmelidir.

Bununla beraber ilde sabun üretimi yapan yerler varsa, paketleme elemanına ihtiyaç duyması da muhtemeldir. Dolayısıyla bu yönde bir araştırma yaparak, firmaya doğrudan başvurursanız da kabul edilme imkânınız olabilir.

Trabzon Evde Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işi şu şekilde yapılmaktadır;

 • Firma, kargo adresinizi alarak gerekli malzemeleri gönderir
 • Kutu içerisinde yer alan talimatlar ile, paketleme işi yapılır
 • Tamamlanan siparişler, belirlenen tarihlerde ilgili adrese yeniden gönderilir
 • Firmanın eline ulaşan ürünler kontrol edilerek; ücret hesaba yatırılır.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları;

 • (0324) 231 15 09
 • (0324) 613 15 54
 • (0332) 236 08 28
 • (0322) 323 84 44
 • (0326) 225 22 70
 • (0312) 435 15 65
 • (0312) 216 30 00
 • (0232) 486 16 27
 • (0232) 441 04 55
 • (0232) 237 26 98
 • (0224) 225 15 15
Trabzon Evde Paketleme İşi

Trabzon Evde Çay Paketleme İşi

Trabzon evde çay paketleme işi birçok kişi tarafından yapılır. Bilindiği üzere Karadeniz bölgesinde gerek çay üretimi, gerekse tüketimi yoğundur.

Bu nedenle yaşadığınız yerde çay üreten yerleri inceleyip, başvurursanız bu şekilde işleri bulmanız mümkündür. Ayrıca yakın çevrenizde çay paketlemesi yapan tanıdıklarınız varsa onlara da nasıl bulduklarını sorabilir, aynı işlemleri uygulayarak başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca firmalar kurumsal yapıda olduğu için, paketleme iş ilanı şeklinde de bunları verebilir. Dolayısıyla kariyer sitelerini ve İŞKUR’u takip etmek de size yardımcı olur.

Trabzon Evde Davetiye Katlama İşi

Trabzon evde davetiye katlama işi birçok kişi için bir gelir kapısı oluşturur. Bunları bulmak ve başvurmak oldukça kolaydır. Yalnızca davetiye üretimi yapan yerlere giderek durumu belirtmeniz yeterli olur.

Günümüzde sadece düğünlerde, nikâhlarda ve benzeri etkinliklerde değil davetlerde, iş görüşmelerinde, toplantılarda ve daha birçok konuda davetiyeler basılarak, katılımcılara gönderilir. Ancak yüzlerce ve binlerce kişiye ulaşması gerekebildiği için, hepsini katlamak için personel ihtiyacı ortaya çıkar.

Trabzon evde paketleme işi için organizasyonlar veya matbaalar ile irtibat kurarsanız, bu tür işleri kolayca bulabilirsiniz.

Evde davetiye katlama işi
Evde davetiye katlama işi

Trabzon Kına Paketleme İşi

Kına her düğünde ve özellikle kına gecelerinde vazgeçilmez öneme sahiptir. Zira kültürümüzün bir parçasıdır. Bu nedene kına üretimi yapan çok sayıda şirket vardır. Bunların paketleri de birbirinden renkli ve hoş tasarımlıdır.

Herkesin bildiği üzere bunların paketlenmesi gerekir. Ancak yüzlerce kına paketini hazırlamak oldukça zor ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle firmalar personeller aracılığıyla bunu yapar.

Dolayısıyla Trabzon’da kına paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçerseniz, bu konudaki işleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kına paketleme işi
Kına paketleme işi

Trabzon Evde Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Trabzon evde paketleme işi sonucunda ne kadar kazanılacağı en çok merak edilen sorular arasındadır. Ancak her firmanın bu konudaki politikası farklı olabilir. Genellikle paket başına belli bir ücret verilmekle beraber, bu değişkenliğe sahiptir. Bununla birlikte ne kadar çok paket yaparsanız, o kadar çok kazanmanız mümkündür.

Size ne kadar verileceği, başvurduğunuz firma tarafından size detaylı olarak aktarılır. Dolayısıyla bu konuda endişelenmeniz gerekmez.

Trabzon Evde zarf paketleme işi
Trabzon Evde zarf paketleme işi

Trabzon Evde Paketleme İşinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evde çay paketleme işi dâhil bu işler genellikle oldukça kolay ve zahmetsiz görülür. Ancak bu oldukça yanlıştır. Zira yapılan paketlerin hiçbir şekilde zarar görmemesi gerekir. Zarar gören her ürün, bir kayıp olarak sayılabilir. Çünkü tüketici yönünden düşünülürse, paketi hasarlı ürünü çoğu kişi satın almaz.

Çay paketleri hassas yapıda olduğu için, iş esnasında dikkatli olunmalıdır. Bu durum her paketleme için geçerlidir. Ayrıca bazı işler size ve çevrenizdekilere zarar verici nitelikte olabilir. Örneğin kürdan paketleme işinde dikkat edilmezse elinize kolay bir şekilde batabilir. Benzer olarak çocuğunuz veya emeklemeye başlayan bebekler de bunlardan çok kolay şekilde zarar görebilir.

Dolayısıyla paketleme işleri yapılırken farklı bir odada yapılmalı, işin türüne göre gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ellerinizin zarar görmemesi adına eldiven kullanımı da yapılabilir. Ayrıca her paketleme işinin belirli bir süresi vardır. İş aldığınız firmanın size güvenmesi gerektiği için, hepsini zamanında teslim etmeniz gerekir.

Trabzon Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Trabzon evde paketleme işi için farklı seçenekler vardır. Davetiye, kına, çay bunlardan yalnızca bazılarıdır. Dolayısıyla nasıl yapacağınız da birbirine göre farklılık gösterir.

Dolayısıyla firma nasıl yapmanız gerektiğini size detaylı bir şekilde anlatır. Çoğu zaman örnek bir paketi kutuya ekleyerek, size yardımcı olur. Ayrıca bir el aleti kullanılması gerekiyorsa, nasıl kullanılacağı yönelik eğitim de verilir.

Ardından tek yapmanız gereken, size gösterilen şekilde paketlemeye başlamadır.

Trabzon Evde Paketleme İşinde Paketler Nasıl Alınır?

Trabzon evde paketleme işi için çoğu kişi paketlerin kendisine nasıl teslim edileceğini merak eder. Bu durum firmayla aranızda yapacağınız görüşmeye bağlıdır. Firmanın kendisi adresinize kadar gelip teslim edeceğini, aynı şekilde alacağını söyleyebilir veya sizden bir yerden alıp, oraya bırakmanızı isteyebilir.

Bunların farklı kombinasyonları da mümkündür. Eğer iş veren sizi paketleme işi için kabul ederse, konunun detaylarını da konuşacaktır.

Trabzon Evde İş Olarak Neler Yapılabilir?

Trabzon evde iş çay, kına ve sabun paketlemesi gibi farklı konularda yapılabilir. Aynı zamanda davetiye katlama gibi seçenekler de vardır.

Trabzon Evde İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İnternet sitemiz üzerinden ilgili ilanlara yorum yaparak; başvuru işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Trabzon Evde İş İlanları Nasıl Bulunur?

İnternet sitemizi takip ederek; güncel iş ilanlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Evde Paketleme İşi Telefon Numarası 2021 Başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

YORUMLAR

 1. Rahime matur dedi ki:

  Ben orduda yasiyorum ise cok ihtiyacim var lutfen bana da is verin hangi isi verseniz yaparim yeterki olsun rica ediyorum

 2. Rahime matur dedi ki:

  Ben orduda yasiyorum ise cok ihtiyacim var lutfen bana da is verin hangi isi verseniz yaparim yeterki olsun

 3. Zeynep dedi ki:

  İyi günler Trabzon arsin bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 4. Yeşim dedi ki:

  Merhaba Trabzon Ortahisar da ikametgah ediyorum evde yapılacak iş arıyorum çevremde bir kaç kişi daha var paketleme işi olursa dönüş yapılırsa sevinirim iyi günler

 5. Tansu dedi ki:

  Trabzonda yaşıyorum evde yapabilecek paketleme isi istiyorum

 6. Dudu dedi ki:

  Afyon’da oturuyorum gerçekten ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim eşim amaliyatli kalçasında pilatin var çalışmakta zorlanıyor beş çocugum var

 7. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.elim hızlıdır zamanında teslimat yaparım.3 küçük çocuğum var birisi orta 1 gidiyor değer ikisi 4/2.5 yaşında eve katkıda bulunmak istiyorum eşim işsiz sigorta muzda yok.çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok memnun olurum.lütfen olumlu yada olumsuz dönüş yaparsanız çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkürler.

 8. Ahu Altuntaş dedi ki:

  Merhabalar. Trabzon söğütlüde oturuyorum. Evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum. El becerim iyidir.

 9. Yelda Demirci dedi ki:

  Evde paketleme işini yapmak istiyorum

 10. Derya ÖZCAN dedi ki:

  Trabzon da yaşayan 3 çocuk annesi ev hanımıyım paketleme İşi istiyorum.

 11. Ayşegül Duran dedi ki:

  Trabzon pelitlide evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum.ilgilenirseniz çok sevinirim.

 12. kemal durmuş dedi ki:

  Trabzon ilinde eşimle beraber çalışabileceğim evde paketleme işi arıyorum. Teşekkür ederim.