Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Kazancı ve Başvurusu

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Kazancı ve Başvurusu

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Kazancı ve BaşvurusuYurtiçi Kargo bayilik veren firmalardan birisidir. Bayilik şartları bayilik kazancı ile kıyaslandığında, oldukça avantajlı olup; Yurtiçi Kargo bayilik maliyeti karşılamaktadır. Bu içeriğimizde Yurtiçi Kargo bayiliği nasıl alınır, bayilik kazancı nedir ve teminat olarak ne kadar gereklidir? Gibi soruların yanıtını bulabilirsiniz!

Yurtiçi Kargo Bayilik

Yurtiçi Kargo bayilik, risksiz yatırım yapmak isteyenler için oldukça avantajlıdır. Yaşamımızın her alanında ihtiyaç duyulan sistemlerden birisi olan nakliye ve taşıma sektörü, son dönemlerde e-Ticaretin revaçta olmasıyla beraber daha da bir önem kazandı.

Türkiye’nin en büyük ve köklü kargo firmalarından olan Yurtiçi Kargo franchising şartları karşılandığında oldukça iyi bir gelir kapısı olmaktadır. Bayilik ücretini sağlayan neredeyse herkes, kar marjı yüksek Yurtiçi Kargo bayilik iş modeline sahip olabilir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları
Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları

Yurtiçi Kargo Bayilik Başvurusu

Yurtiçi Kargo bayilik başvurusu yapmak için bilmeniz gereken ilk şey, firmanın şube konumuna ve Yurtiçi Kargo Bayilik Şartlarına oldukça önem verdiğidir. Bayilik başvurunuzu yukarıda anlatılan şekilde gerçekleştirip, evrakları imzaladıktan sonra,

 • Firma tarafından yatırımcılara özel eğitim verilir,
 • 20 günlük staj süresi başlar,
 • Lokasyon alanı değerlendirmeye alınarak, gerekli incelemeler tamamlanır ve dekorasyon çalışmaları başlar.

Yurtiçi Kargo Bayiliği Nasıl Alınır?

Yuriçi kargo bayiliği almak için, 50 bin TL bayilik teminatı sunmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra, geniş bir depo / iş yeri ve cadde üstü bir konum gereklidir. Bunları sağladığınız takdirde,,

 • 0212 365 23 65 numaralı Yurtiçi Kargo bayilik başvuru hattını arayın,
 • İletişime geçtikten sonra, bayilik başvurusu yapmak istediğinizi belirtin,
 • Operatör tarafından adresinize ya da e-Postanıza gelecek olan maili – şartları okuyarak imzalayın ve başvurunuzu tamamlayın.

Başvuru adımları tamamlandıktan sonra, size özel bir bayi sorumlusu atanacaktır. Bu bayi sorumlusu gerekli yönlendirmeleri yapacak olup, tabela ve iç dekorasyon için de destek sağlayacaktır.

Not: Seçtiğiniz konuma ve iş yerinin potansiyeline göre şartlar değişiklik gösterebilmektedir.

Yurtiçi Kargo bayiliği nasıl alınır
Yurtiçi Kargo bayiliği nasıl alınır

Yurtiçi Kargo Bayilik Kazancı 

Yurtiçi Kargo bayilik kazancı, taşınılan ürünün cinsinden ağırlığına, mesafeye ve boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Örnek olarak aşağıda yer alan tabloyu inceleyebilirsiniz…

Günlük Kargo Miktarı (Ortalama)Aylık Kar (Ortalama)
10 Kargo1500 TL
25 Kargo3750 TL
50 Kargo7500 TL
70 Kargo10500 TL
90 Kargo13500 TL
100 Kargo15000 TL
150 Kargo22500 TL

Not: Yeni açılan bir Yurtiçi Kargo bayilik kazancı 5 bin TL ila 10 bin TL aralığında değişiklik gösterebilmektedir. Fakat, yalnızca giden kargolar değil; aynı zamanda bulunduğunuz şubeye farklı şehirlerden gelen kargolar da kar sağlamaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak, işlek ve ev yoğunluğu olan bir bölgede şube açmanız önerilir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • 18 yaşından büyük reşit bir birey olmak,
 • 50 Bin TL teminata sahip olmak,
 • Şube konumunun işlek bir yerde olması,
 • 50 MT kare bir dükkana sahip olmak,

Firma tarafından karşılanması gereken Yurtiçi Kargo bayilik şartları arasındadır.

Yurtiçi Kargo Bayilik Teminatı

Yurtiçi Kargo bayilik teminatı için firmanın belirlediği minimum miktar, 50 Bin TL’dir. Yurtiçi Kargo franchise, kar oranı ve bayilik kazancı göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantaj sağlayacak bir orandır.

Yurtiçi Kargo Bayilik Kazancı
Yurtiçi Kargo Bayilik Kazancı

Yurtiçi Kargo Bayilik Maliyeti Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo bayilik maliyeti, kurulum giderleri olarak 10 Bin TL, kira depozito ve benzeri diğer giderlerle beraber 15 bin TL, teminat ile beraber ise totalde 65 Bin TL’dir. Yani, yeni açılacak ve tüm malzemeleri sıfırdan yeni olarak alınacak bir şubenin yatırımcıya maliyeti 65 bin Türk Lirası olarak hesaplanabilir. Araç, servis ve diğer giderler Yurtiçi Kargo tarafından karşılanmaktadır.

Bülent Börekçilik Franchise Bedeli başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtiçi Kargo Bayilik Yorumları Nasıl?

Yurtiçi Kargo bayilik yorumları, genel olarak olumlu olsa da; yoğun olan dönemlerde personel yetersizliğinden dolayı bir takım sıkıntılar yaşanmaktadır. Bunun yanı sıra, Yurtiçi Kargo bayilik maliyetine karşın, kazanç oranı oldukça yüksek ve yatırımcıları memnun edebilecek düzeydedir. Bütün şubelerin senkronize şekilde çalışması da, sabit bir gelir oranı sağlamaktadır.

Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları Nelerdir?

Yurtiçi kargo bayilik şartları, içeriğimizde de sıralandığı gibi işletmenin büyüklüğüne, konumuna ve teminatına bağlıdır. Bu kriterler sağlandığı takdirde, firma tarafından Yurtiçi Kargo franchise onayı verilmektedir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Teminatı Ne Kadar?

2021 yılı açıklamalarına göre Yurtiçi Kargo bayilik teminatı, 50 Bin TL olarak belirlenmiştir. Bu miktar, işletmenin iş hacmine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Yurtiçi Kargo Şube Veriyor Mu?

Yurtiçi Kargo franchise ile beraber şube veren firmalardan birisidir. Gerekli şartlar sağlandığı takdirde, kolaylıkla şube açılabilmektedir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo bayilik ücreti bulunmamaktadır. Fakat firma, yatırımcıların ciddiyetlerini görebilmek için, 50 bin TL teminat talep etmektedir.

Yurtiçi Kargo Bayilik Nasıl Alınır?

Yurtiçi Kargo bayilik almak için, 0212 365 23 65 numaralı Yurtiçi Kargo bayilik başvuru hattı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçtikten sonra, sıraladığımız adımları gerçekleştirerek başvurunuzu tamamlayabilir ya da Yurtiçi Kargo bayilik kazancı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargolar bayilik veriyor mu?

Bayilik veren kargolar arasında yer alan Yurtiçi Kargo, şube açılmasına imkan sağlamaktadır.


Yurtiçi Kargo Bayilik Şartları

Kaynak: Yurtiçi Kargo

YORUMLAR